Adres
Łódź, Tymienieckiego 19A
Telefon
+48 42 252 62 65
biuro@masterlight.pl
MenuMenu

Praca

Projektant oświetlenia / Handlowiec

Miejsce pracy: Łódź/łódzkie

OPIS STANOWISKA:

  • pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • przygotowywanie kosztorysów, wycen
  • doradztwo techniczne i kontakt z inwestorami

WYMAGANIA:

  •  wykształcenie min. średnie techhniczne (elektrycze lub pokrewne)
  •  doświadczenie w sprzedaży
  •  dobra znajomość obsługi komputera ( pakietu MS Office, Internet )
  •  dyspozycyjność
  •  zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  •  umiejętność nawiązywania kontaktów, kominikatywność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie oferty CV wraz  z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@masterlight.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w branży oświetleniowej, elektrycznej lub pokrewnej
  • obsługa programu AutoCAD, Dialux
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883)