Adres
Łódź, Tymienieckiego 19A
Telefon
+48 42 252 62 65
E-mail
biuro@masterlight.pl
MenuMenu

KNX

KNX Partner

Nasza firma realizuje swój kolejny cel - zostać liderem w branży automatyki budynkowej opartej na systemie KNX.

Jako nieliczni albo nawet jedyni w Polsce jako firma mamy 4 osoby, które ukończyły kurs KNX Advanced co czyni nas bardzo dużym zespołem Integratorów KNX Wielu „laików” albo firm konkurencyjnych mówi że KNX jest drogi - ale to niczym nie poparte słowa. A ja się pytam, czy zdecydowałbyś się na zakup np. drogiego samochodu i zdać się tylko na jednego producenta części zamiennych i być uzależnionym od jego polityki cenowej oraz jego „widzimisie” - chyba nie !!! System KNX tworzy 400 producentów na świecie co czyni go liderem w systemie automatyki budynkowej. Wszystkie urządzenia są kompatybilne, zamienne i nie ważne kiedy je kupiłeś: 10 lat temu, dzisiaj, czy za 5 lat - one zawsze bedą ze sobą współpracować, to jest właśnie KNX.

Czym jest KNX - systemem, który zarządza całym budynkiem i czyni go w pełni automatycznym: światło, ogrzewanie, rolety, markizy, zasłony, brama, czujniki ruchu i obecności, pomiary CO2 / powietrza, poboru prądu, alarm i wiele innych. Ogranicza nas tylko nasz własny umysł, możemy zrobić co tylko chcemy i jak chcemy.

Jakie daje nam korzyści taki system, najważniejsze : wymierne i namacalne oszczędności finansowe, bezpieczeństwo urządzeń i domowników, pełen zdalny nadzór nad budynkiem i urządzeniami.

Komfort przebywania / mieszkania w takim budynku, a na końcu coś najfajniejszego - poczucie że mamy i korzystamy z czegoś wyjątkowego, ponadczasowego - inteligenty dom.

 

Każdy zainteresowany tematyka: klient indywidualny / komercyjny, architekt / projektant, inwestor / wykonawca - może w naszej firmie zaczerpnąć wiedzy oraz pogadać przy kawie nt. które powyżej poruszyłem ....

Zapraszam do MASTERLIGHT - Partner KNX