Menu

 

AQUAFORM, to produkty które dominują w naszym salonie oświetleniowym. Posiadamy jedną z największych ekspozycji produktów tego producenta w Polsce.

Oprawy natynkowe, wpuszczane, zwieszane, czy reflektory to i wiele innych rozwiązań firmy AQUAFORM znajdziesz w naszym salonie.

Kinkiety tak bardzo poszukiwane przez wielu klientów - u nas pełna gama w każdym kolorystycznym wydaniu.

Dysponujemy bardzo dużym magazynem tych produktów w naszej firmie, przez co oferta 5 dniowa tego producenta staje się dla Państwa ofertą " od ręki"

 

 

Polski producent oświetlenia wewnętrznego, nowoczesne i energooszczędne rozwiązania o najwyższej jakości. Tutaj technologia oraz design idą w parze i dlatego u nas każdy klient zaspokoi swoje potrzeby oświetleniowe. Reflektory, oprawy zwieszane, oprawy natynkowe oraz wpuszczane, kinkiety, a na dodatek oprawy o podwyższonej szczelności. To pełna gama opraw oświetleniowych do oświetlenia Twojego domu, biura lub innej powierzchni wymagającej ? czysta forma światła? Innowacyjne oświetlenie z technologią led, oled lub bluetooth oraz ponadczasowy design, to jest AQUAFORM. Wiele produktów i komponentów posiadamy na magazynie, a termin realizacji oscyluje w granicach 5 dni roboczych.