Menu

O nas

Firma MASTERLIGHT rozpoczęła swoją działalność w branży oświetleniowej w 2003 r.

Głównym jej celem i misją jest dostarczenie klientowi gotowego rozwiązania w zakresie oświetlenia. Na etapie projektowania korzystamy z programów Litestar, Dialux, Relux, CAD.
Prowadzimy pełną obsługę inwestycji z fachowym doradztwem, również na koordynacjach międzybranżowych w dziedzinie techniki świetlnej. Jesteśmy ukierunkowani na profesjonalny projekt i sprzedaż oświetlenia.
Dla potrzeb inwestycji oraz klienta wykonujemy projekt elektryczny z wszelkimi uprawnieniami, montaż oświetlenia oraz pomiary niezbędne do odbioru prac elektrycznych. Produkcja opraw oraz bogata oferta handlowa pozwala nam dopasować projekt oświetleniowy do potrzeb rynku oraz najbardziej wymagającego klienta. Nasze inspiracje, partnerskie relacje z klientem oraz dynamiczny i kierunkowo wykształcony zespół znajdują uznanie wśród naszych zleceniodawców, czego efektem jest zaufanie klienta oraz polecenie naszych usług.


Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego doświadczenia:

 

„z nami poznasz smak dobrego światła … „

 


Zachęcamy do odwiedzenia nas w siedzibie firmy, bezpośredniego spotkania z architektem wnętrz oraz zapoznania się z ekspozycją światła.

MASTERLIGHT Prezentacja firmy

CO OŚWIETLAMY …

Projekty i rozwiązania techniczne zrealizowane na terenie całej Polski dotyczące oświetlenia zewnętrznego oraz wewnętrznego dla:

  • powierzchni biurowych, handlowych i przemysłowych (biura, siedziby firm, magazyny, sklepy),
  • powierzchni mieszkalnych (apartamenty, domy jednorodzinne, rezydencje, budynki wielorodzinne),
  • powierzchni sportowych i szkolnych oraz terenów zewnętrznych (oświetlenie posesji, ogrodu, parkingu)

WSPÓŁPRACA:

Zapraszamy do obustronnie satysfakcjonującej, partnerskiej współpracy firmy/osoby, które uznają naszą ofertę za interesującą.